A vstal z popola ako Fénix..Nové Knižné nebo!

A je to tu. Konečne som vám niečo sľúbila a naozaj sa aj tak stalo. Neviem pre koho je to väčšie prekvapenie- či pre mňa, alebo pre vás. Anyway! Máme tu nový rok a to viete, to je samé: nový rok nové ja! A podobne...No nový rok, nové Knižné Nebo! 


Viete, ono je to ťažké byť taký aktívny ako na úplnom začiatku. Už ide skôr o kvalitu ako kvantitu, čas sa ženie dopredu a nová škola, či práca zaberajú omnoho viac času a energie ako kedysi. To sa stalo u nás. Ale rozhodla som sa, že je jednoducho čas na zmenu. 

Nemôžem vám zaručiť, že každý deň bude nový článok, recenzia alebo video- to jednoducho nejde, pokiaľ chcete (podľa môjho skromného názoru)  písať kvalitne. Avšak určte to bude viac ako jedna dve recenzie mesačne a jedno video za tri mesiace.  

Asi najväčšia zmena je, že blog vediem sama. Lila a Lela boli/sú školou viac vyťažené ako ja, čiže čítať už vôbec samotné knihy zrecenzovať sa časovo stíhať moc nedalo. A tak bolo jednoduchšie urobiť z Knižného Nebo čisto môj blog. Teda...Lila mi stále bude pomáhať s gramatickou stránkou recenzií a stále ju budem skúšať dostať do nejakého videa a tak, ale už to bude iba kamarátka, ktorá mi pomáha, ale nie spoluautorka. Chápeme sa, však?     

Druhá vec je, že môj knižný vkus sa jemne zmenil a to sa nedá nejako popierať. Nikdy som sa netajila tým, že najväčším lákačom knihy pre mňa je romantika, čiže vyhľadávam predovšetkým tie knihy, kde tá romantika je. Dôležite je aj to, že momentálne  som sústredená na NA literatúru a ženské romány a čo sa týka YA literatúry, som veľmi vyberaná a málo čo ma zaujme. Takže musíte pochopiť, že recenzie budú predovšetkým ku knihám, ktoré momentálne čítam a málokedy sa budem vracať ku knihám, ktoré som prečítala pred rokom alebo dvoma.  

Väčšina z vás obľubuje moje videá a to ma hrozne teší, ale zas tu hrá úlohu čas a aj to, že jednoducho neviem, čo točiť. Na internete je hroooomada vecí, čo by sa dali natočiť, ale ja jednoducho neviem, čo by vás bavilo, a ak sa aj opýtam, ostanem bez odpovede. Tu ide o spoluprácu decká. Ja natočím, čo budete chcieť, lebo chcem, aby ste si to video pozreli, lebo sami chcete. Takže, ak nájdete nejaký zaujímavý TAG, video alebo niečo, kľukne mi to napíšte na Fb stránku alebo tu do komentov. 
Viac sa budem snažiť o nejaké tie  pravidelné rubriky. Povedzme, že to budú nejaké tie citáty, ktoré sa mi páčili, alebo ako som jednoducho prežila môj týždeň a chcela by som sa vrátiť aj k pondelkovým trailerom.  Dúfam, že vás to zaujme, a ak máte nejaké rady, tak šup sem s nimi.
Taktiež sa zmenilo niečo na blogu. Okrem Bazáru, ktorý bol pridaný dávnejšie tu nájdete aj Kedy to vychádza a vynovená je aj kolónka O mne a blogu.

A to by bolo asi všetko. Som rada, že ste to s nami tak dlho vydržali a dúfam, že strávime spolu viac času.  

A teraz tá zábavnejšia časť!  Pred pár dňami skončila súťaž o romantickú knihu Závislá od teba a túto knihu vyhráva:
Nataša! (email: ...natasa9@gmailbodkacom)

A aby sme naštartovali knižné nebo s naozajstným štýlom, budete súťažiť o knihu, ktorú jednoducho chcete čítať. Túto knihu nám venovalo vydavateľstvo Albatrosmédia. Aáááá.... tá kniha jééééééé....
Rudá Kráľovná! Tadaaa. 


A to je zatiaľ všetko, uvidíme sa zajtra pri recenzií na knihu Nikdy Viac :D