Obálková vojna (2)


                                                             
                                                    meme usporiadané Maťou

Ahoj :D Prajem peknú sobotu ! :D Dnes začneme (áno začneme, takže toho bude viac.... :D) obálokovou vojnou. Pre dnešok tu máme knihu, ktorý tento rok uzrieme aj v preklade. Knihu Shatter me by malo vydať české vydavateľstvo CooBoo už na ďalší mesiac .(Môj diabolský plán: Potrebujem niečo  za tu námahu čo som vynaložila pri monitoroch nie ? :D ) Aj keď do vydania už len mesiac, obálku nám CooBoo stále neodhalilo a s tými americkými bol rozruch, lebo prvom diely zmenili všetky obálky série (uvidíte nižšie). Takže tu je prvá americká obálka:


Jop, tá sa mi veľmi páči,  tešila som sa a to, kedy uvidím jej pokračovanie a však prišlo info, že sa obálka zmenila a preto sa teraz celá séria nesie v takejto podobe:


Tá už sa mi tak moc nepáči. Normálne by sa mi páčila, ale to by tu nemohla byť jej predchodkyňa

Okrem americkej má očarila aj ta nemecká. Mama mia ! Ja ju milujem (rovnako ako tu prvú) ! Vôbec by som nenamietala ak by si ju CooBoo od Nemcov ,,požičalo“ .


Potom tu máme Taliansku. Z tejto by mohla byť Lila nadšená, lebo to dievča na obálke je rovnaké ako jej fotka na GR. Ale k obálke ? Nič moc. Nejde mi k príbehu. Pekná ? Áno. Ako obálka SM ? Nie.


Ďalšia na poradí je Francúzska. Neviem mne to príde ako obálka pre nejaký sladký dievčenský román a nie na dystopiu....
Švédsko : Nooooo neviem, aj by to súhlasilo so stavom Juliet a tak, ale nie nepáči sa mi.

Indonézia: No tu sa niekto pokúšal napodobniť originál. Celkom fajn, ale čo taký nasupený výraz ?

Tak toto nie sú všetky obálky. Všetky si môžete pozrieť TU. Takže zatiaľ sa majte