Žijem, žiješ, žijeme :D

Halooo je tu niekto ? :D

Všetko naj k MDŽ ! knihomoľky moje! Dúfam, že ste si skočili do Lídla pre kvietok zadarmo :D

Žijem, aj keď vám sa to tak možno nezdá – verím vám. Hovorím tu o veľkolepom návrate a ten nakoniec trvá asi tak týždeň aj dva dni. Lol. Takže najprv som sa rozhodla, že vám poviem, ako vlastne  momentálne žijem a čo žerie môj čas na čítanie a vysáva moju energiu.   
Prvá vec zo všetkého je- stále praxujem. Šok, čo? :D Sama seba sa pýtam, čo tu vlastne ja robím? Ale náh... ešte to tých 15 mesiacov do maturity vydržím. A potom k tej škole už ani nepáchnem :D čo vám poviem. Škola je škola a ak vás baví, tak vás obdivujem.    Ale zas musím priznať, že keď pol hodinu čakám na vlak o šiestej ráno, tak stíham aj niečo prečítať, čiže to zas nie je na škodu.

Zvyčajne som po praxi stíhala spať a ešte k tomu mi ostal nejaký čas na ten článok alebo tak. Ale nie- slečna sa rozhodla robiť autoškolu...Jediné, čo vám k tomu poviem je, že ak sa rozhodnete ísť s rodinou na výlet v blízkosti Kysuce alebo Žiliny, najprv mi napíšte, či náhodou nemám jazdu. Nechceme snáď, aby ste ma na tej ceste stretli.....Naozaj, nechcete ma stretnúť. :D
Cez toto všetko si užívam aj knihy. Vždy, keď môžem čítať, tak čítam a vždy, keď môžem niečo kúpiť, tak si kúpim. Čiže na konci marca naozaj mesačná chvastačka bude- trochu mix mesiacov, lebo ak by sme chceli prejsť všetko, čo som zameškala, tak by som musela začať točiť malý internetový seriál: Toto som si kúpila za  posedného pol roka a bola som veľmi lenivá a preto ste ich ešte nevideli. Čiže nejako tak.


Požieračom môjho času sú aj seriály. Určite spomeniem Shadowhunters- ktorí sú iní ako kniha- čo som aj predpokladala, a občas to hercom nevyjde- ale v celku sa mi to páči. Ďalej tu máme celkom dosť psycho Teen Wolf, ktorý sa už rúti do finálnej epizódy tejto série. Potom som si našla záľubu v seriály Supergirl a nesmie chýbať aj nejaká ta kórejská dráma pomedzi to :D Oooh a francúzske rozprávky pre deti, ale väčšina fandomu je rovnako stará ako ja- čiže nie som jediná mimo zmyslov. :D


Z čoho sa veľmi teším je natáčanie Fifty. Mne je jedno, čo si kto myslí- ja už chcem ten film tu a teraz. Ale aspoň je tu hromada ľudí, ktorí nás, fanúšikov, zásobujú fotkami z natáčania, čiže mini fangirl záchvat raz denne je tento týždeň na každodennom poriadku.


Čo sa natáčania týka, mala som veľké plány na jarné prázdniny, ale keď som zistila, že vlastne každý deň je niekto v dome, tak ma moja chuť prešla. Tak hádam to už čoskoro vyjde- to by asi nebolo od veci zafarbiť tie odrastené vlasy, čo ?

A aby som nezabudla, je načase vybrať nášho víťaza knihy Rudá kráľovná. Táto kniha poputuje k.......
DOMINIKE L.! (dominike@...)
víťazka už ma email v schránke. Vy ostatný sa nebojte! Tento rok ešte súťažiť určite budeme! :) 


A to by bolo všetko o mne moje milované deti! Vidíme sa dnes s nejakým tým zaujímavým knihomoľským videom alebo nejakým dobrým trailerom. A zajtra si dáme schôdzku s pánom Greyom. 3:-) :D  S láskou vaša Mara. 

7 komentárov

 1. Jeej, aj ty kukáš na Miraculous Ladybug? :D lebo som si myslela ( aj celkom oprávnene), že to pozerajú akurát tak deti do 13 rokov :DD ( lebo to sakra chodí/lo na disney channel! :D) a tak som sa aj snažila dosť ľudí do toho dostať, len nikoho to zjavne nechytilo tak ako mňa ( och tá agónia, keď som nemala s kým rozobrať všetky tie super momenty ). Ale ja som tomu úplne prepadla, ani neviem, kedy som sa pri seriáli/ anime ( duuufam, že to niekedy bude skutočne aj ako klasické anime ) toľko nasmiala.. a ako z ničoho nič o.O :D

  Nuž, čo už, teším sa na tvoju chvastačku :D bude len na blogu alebo aj ako video? :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ladybug je jednoducho topečka :3 Ja už som našťastie zo sebou jednu osobu stiahla a ďalšie som našla na internete. God bless them all :D Bohužiaľ čo autor toho celého hovoril, tak ako originálne anime to nebude, ale mne to už ani nevadí :D Len teraz dočkať druhej série lebo damn it!posledné 4 časti ? Ochhh gooood help me I need help :D A jednoducho verím, že tu rozprávku ani decka nepozerajú :D to len celý fandom je aspoň 15+ :D Btw to chodí aj na českom DCH? :D

   Bude ako video :D určite :D

   Odstrániť
  2. Och niee :(( keď ono to v tom pradávnom PV traileri vyzeralo taak dobre :( :'D Ale je pravda, že som si nejako už aj zvykla na túto verziu :D
   Oooh, umbrella scene bola úplný zabijak :D viac! Viac!
   Tak.. prvá osoba s ktorou som sa stretla IRL, ktorá to poznala, bola asi 8 alebo 9 ročná sestra mojej spolužiačky :DD
   Minimálne pilot tam bol odvysielaný ( Kouzelná beruška a černý kocour -_- :DD), ale či to ešte stále chodí.. netuším :D
   Jupiii :D

   Odstrániť
 2. hej hej vyzeralo to veľmi dobre, aj viac ľudí napísalo, že by si to možno pozrelo skôr tak, ale neviem si predstaviť že by tam namiesto Adriena bol Félix :D Umbrella scene- je droga, môj kýslik...kde môj :D Kyslík celého fandomu :D tohto sa budeme ešte dllllho spamätávať :D A tu ten ohavný česky názov už nikdy ani nechcem vidieť :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. pozor,
  Jedná sa o on-line reklama od registrovaného vládou schváleného a licencovaného veriteľa, ktorý dáva z úverov rôzneho druhu, napríklad, hypotekárny úver, podnikateľský úver, pôžičky na autá, aby tak závažné a zúčastnené strany proti veľmi nízkou prijateľnú úrokovou sadzbou 3%. Žiadať o úver teraz. Ak máte záujem kontaktovať: trustloanfirm.link071@gmail.com.
  Vďaka,
  Pan Isaac.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. We offer certified and verifiable bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable of taking up time bound transactions.

  BANK INSTRUMENT PARTICULARS

  Instruments :Fully Cash Backed, Fresh Cut Bank Guarantee(Standard ICC format)
  Age :One (1) years and One (1) day
  Rate :Leasing: 3+2, Purchase: 32+2
  Currency :USD/Euro
  Bank :Top A Rated banks
  Amount :As Advised by Beneficiary
  Intermediary Fees : Two Percent (2%) of Face Value payable by Beneficiary
  Tranches : As per agreed tranches schedule
  Delivery : Swift MT799/MT760
  Payment : Swift MT103 (Wire Transfer)

  Contact Name: Alex James
  Email:signetukfinanceplc@gmail.com
  SKYPE:signetukfinanceplc@hotmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. SIGNET UK FINANCE PLC is a British based financial consulting company with years of experience in the international and local finance market. Be it lease bank guarantee, Stand by letter of credit or any type of refinancing, talk to our team at SIGNET UK FINANCE PLC and certainly we will set your business on the right path with our sound and quality financial advice and services. Our bank instrument can be help you fund you projects in Trading, funding project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges, Real Estate and all kind of projects.Having years of professional, invaluable experience in the banking and finance industry, and having access to dozens of different prominent trusted and reliable providers, our Financial Services consultants will crawl through hundreds of products to find one that perfectly matches your needs.

  Purchase Instrument of BG/SBLC : 38%+2% Min Face Value cut =5M- 10B EUR/USD
  Lease Instrument of BG/SBLC    : 6%+2% Min Face Value cut = 5M- 10B EUR/USD

  Contact Name: Alex James
  Email:signetukfinanceplc@gmail.com
  SKYPE:signetukfinanceplc@hotmail.com
  Whatsapp #:+971 55 178 0389

  OdpovedaťOdstrániť