Raz sem Raz tam - Marec (2013)Takže deckáááááá ahoj ! Po necelom roku sme sa rozhodli spraviť rubriku Raz sem Raz tam. A neuveríte !Urobili sme ju spoločne. Video nie je bohvieaká kvalita, lebo je to predsa len Webka. A objekty si moc si nevšímajte (lela odkazuje že zvlášť ju si nemáte všímať) dôležite sú hlavne knihy ! :D To je asi všetko ! Dúfame že sa vám video bude páčiť :-) 

Už spomínané video :D                                                                                                                                   Mara a Lela

5 komentárov

 1. Mohli ste si sadnúť opačne, aby ste neboli kvôli svetlu za oknom v tieni :D
  Ale inak super rubrika :D
  Meno vetra má celkom dobrú obálku, ale Mesto kostí - na to mali radšej nechať pôvodnú, tá je stokrát lepšia a kebyže neboli české verzie dvojky a trojky také drahé(krásne biele listy, tvrdý obal, ale 18euro! Také nech si nechajú), tak si ich hneď kúpim. Okrem toho slovenské TMI má dosť biedny preklad.
  Drahokamy majú super obálky :D Rezistencia tiež, len som ju ešte nečítala (hlavne, že ju mám doma už skoro polroka). Naprieč vesmírom má jednu z najkrajších obálok, aké som kedy videla.
  Neznášam Pád, ale obálka sa dá. Škoda, že ju nepoužili na nejakú lepšiu knihu.

  P.S. Vám hrá v pozadí hudba k Rubinrotu od Sophie de la Torre?

  :D :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Hrá, hrá :D práveže Lela trvala na tom aby sme sedeli tak , aby nás dobre nebolo vidno :D TMI- mne osobne sa oveľa viac páčia pôvodné obálky ale mohlo to dopadnúť oveľa horšie :D Aj ja mám Rezistenciu už od Vianoc ale prvú kapitolu čítam už tri mesiace :D Pád...no obálku má peknú a dobrý nápad, len to nie je príliš dobre podané, podľa mňa. Som zvedavá aká bude ta ďalšia séria :D

   Odstrániť
 2. Najlepšia bola aj tak krtko trtko či jak sa to volá :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. šibal krtko , Lela šibal :D

   Odstrániť
  2. No dobre, tak šibal... ale to stále nemá ďaleko od trtko :DD

   Odstrániť