Vedeli ste že... ? (1)


Ahoj ,ahoj !Takže, zatiaľ sme koniec sveta prežili, v školách sme už skončili a doma vypekáme a upratujeme (čo by som mala robiť teraz aj ja ale.... Mám oddychovú pauzu :D ) Práve som čítala jeden článok a vnuklo mi to jeden nápad. Neviem či už takéto meme už existuje, ale princíp je takýto :
Každý  piatok , zverejním článok z názvom Viete že ...? A o čo sa bude jednať ? Každý týždeň si vyberieš jedného autora a niečo na neho vyňucháš. Pár bodov. To je celé. Takže ja začnem dnes s Lauren Kate . Prečo Lauren Kate ? Lebo prvá recenzia na blogu , bola na jej knihu Pád, 25.12 začneme súťažiť o jej knihu a hlavne preto, že ma toto meme napadlo práve pri článku o nej .

Vedeli ste že... Lauren žila do roku 2007 v NYC a pracovala vo vydavateľstve HarperCollins ako Knižná editorka ?


Vedeli ste že ... Lauren trvalo 10 rokov kým našla toho správneho agenta, ktorý bol jej knihy schopný dobre predať na trhu ?

Vedeli ste že... Sa jej začalo dariť až keď sa presťahovala do Severnej Kalifornie ?

Vedeli ste že ... Na nápad ,, Anjel sa zamiluje do dievčaťa a potom padne“ prišla pri študovaní knihy Genesis ?

Vedeli ste že... Jej manžel ju veľmi inšpiroval pri tvorení Camerona ?

Vedeli ste že... Už dopísala ďalšiu knihu- Slzy- ktorá uzrie svetlo sveta v Októbri 2013. A bude o dievčati ktoré by malo mať magické slzy, ktoré dokážu náš svet zatopiť a dokážu vydvihnúť späť Atlantídu (alebo niečo také ) ?

Vedeli ste že..... ak si potrebuje oddýchnuť od písania tak varí ?

Vedeli ste že ...  Je v siedmom mesiaci tehotenstva a dieťatko by sa malo narodiť vo Februári ? 

Takže čo ? Páči sa vám nové meme ? :D