30 Days Book Challenge: Day 1


                                                                                   
Takže. Rozhodli sme sa ( Ja a Lela ) že sa zapojíme do zaujímavého projektu , ktorý som našla u Catty-( Nájdete tam témy ) . Podstata toho všetkého je v tom , že počas tridsiatich dní sem budeme pridávať knihy na určitú tému.  A keďže my žijeme ešte v dobe keď nás učitelia týrajú a bombardujú neustálymi  previerkami a skúšaním . To nebude pravidelne . Iba v Utorok, StreduPiatok.    Prvá téma je:Obľúbená kniha

Názov :Obsidian
Autor: Jennifer L. Armentrout
Ako som sa k nej dostala ?Prečo práve táto kniha ?
Dozvedela som sa o nej na blogu. Little Ramblings Keď na ňu Luu napísala recenziu.  Zaujala ma jej obálka (a nebudem si nahovárať , že to nie je tým chalanom na nej .) A navyše ma oslovila recenzia. Jasné viac krát tu bolo spomínane, že Twilight sagu občas pekne skritizujeme, ale  nie je zlá. A keď som sa dozvedela, že toto má byť podobné , ale vtipnejšie, sarkastickejšie tak som neodolala. A odvtedy ju milujem. Aj keď táto kniha mála boj o prvé miesto s Nástrojmi smrteľníkov.
Mám ju radapreto, že je originálna. Poznám len tri knihy o mimozemšťanoch : E.T mimozemšťan, Som číslo štyri  a Obsidian.

 Milujem hlavného hrdinu. Nasmiala som sa pri nej . Niekedy som zas ani nedýchala.  A myslím že spisovateľka si načala niečo veľmi dobré. A ja sa už nekonečne teším na druhu knihu.

A spisovateľku milujem ! Prečo ? Lebo keď som jej včera na Twittery zagratulovala k narodeninám a hodila k tomu ešte aj obrázok. Tak sa mi poďakovala a povedala že je to pekné. ( Niektoré autorky ma úplné ignorujú aj keď iným odpíšu )- MARATakžé, Mara mi oznámila že sa ideme zapojiť do projektu 30 Days Book Challenge, a tak prechádzam k téme na prvý deň a to je:


Obľúbená kniha
Názov knihy: Eragon
Autor: Christopher Paoliny
Prečo táto kniha?
*lebo mi padla do oka hneď, ako som ju uvidela
*lebo je to skvelý fantasy príbeh o drakoch a ich jazdcoch, trpaslíkoch, elfoch, čarodejníkoch, ktorý sa páči každému komu som ho zatiaľ požičala
*nie je v ňom veľa romantiky, ktorú ja práve moc nemusím
*je to knižný hit, v ktorom nechýba veľa napätia, akcie a prekvapivých momentov, ktoré by ste v tú chvíľu naozaj nečakali.
*sú v ňom draky, ktoré ja milujem a veľa bojov, o ktorých si rada prečítam vždy a všade
*kniha má príbeh a veľa zaujímavých postáv, o ktorých sa mi dokonca aj neraz snívalo
*knihu milujem a neľutujem že som ju čítala
***vaša Lela***A čo vy ? Aka je váša naj kniha ?