A je tu GIVEAWAY !


Konečne je to tu. Konečne sa slova menia na skutočnosť. Je tu prvá GIVEAWAY! Blog slávy prvé narodky, a my sa vám chceme poďakovať.  Za to že náš blog čítate, komentujete, že nás nasledujete či už ako GF alebo cez Fb. Za to že sa tu vraciate.

Mara Vám chce povedať.
Milujem vás ! Milujem vás za to, že moje recenzie ,články ,rubriky čítate  a komentujete.  Je to úžasný pocit vedieť, že vaše slova niekto číta ! Myslím že som už spomínala, že som čakala, že tento blog nebude nikto čítať a ja si poviem, nemá to zmysel písať. A teraz prešiel rok . Aaaaa.....zoberiem to na príklade. Moji spolužiaci sa asi týždeň dozadu, že nejaký blog  vôbec máme. A keď som im povedala, že máme tridsaťdva nasledovateľov a jedenásť tisíc návštev z rôznych krajín , tak boli ohromený a presne tým som ohromená aj ja ! Viem , že ešte nie sme veľký blog, no dúfam že raz by sme sa mohli vďaka vám veľkým stať.

Lila vám chce tiež povedať pár slov,
Všetkým našim čitateľom chcem odkázať veľké ĎAKUJEM.  Čísla, ktoré sa nám objavujú v štatistikách ma tešia rovnako ako naši pribúdajúci nasledovatelia, či komentáre s vašimi názormi. Verím, že budú aj naďalej rásť vyššie a vyššie, spolu s vašou spokojnosťou. Chystáme pre vás ešte mnoho recenzií  a rôznych noviniek, ktoré vás hádam budú zaujímať. Dúfam, že si nič z toho nenecháte ujsť.

Lela vám tiež odkazuje.
Drahí moji ľudkovia! Na koniec sa mi tiež dostalo tej cti, prehovoriť k vám v mojom mene zopár slov. Ak vám to ešte nedošlo z oslovenia, tak som to ja to najšibnutejšie na tomto blogu Lela. Chcem sa vám všetkým veľmi pekne poďakovať, že ma tu už rok trpíte a ešte ste ma nikto neudali.. ale nie  Som veľmi rada že sa vám náš blog a vecičky, ktoré na ňom zverejňujeme páčia. Zdá sa mi to akoby to bolo len včera čo mi Mara dala ponuku pomáhať jej na Knižnom nebe, priznám sa že som po tom zrovna nejak moc netúžila, ale po čase sa mi to pravdaže zapáčilo... však preto som aj tu a mordujem sa s tým čo tu napísať, lebo mi nič nenapadá. Sľubujem aj vám aj Mare  že sa posnažím aspoň trošššku polepšiť a byť tróóóšku aktívnejšia ako doteraz a dúfam že nás po tomto krásne prežitom roku neopustíte a zapojíte sa do našej súťaže.

A teraz prejdime k súťaži.-Pravidlá sú ľahké
-        -  Ak máš menej ako 13 opýtaj sa rodičov , či sa v našej súťaži môžeš zúčastniť.
-        -  Súťaž je len pre SR.Je mi ľúto že súťaž nie je aj pre vás , našich českých susedov. Na ďalší rok, by to mohlo byť aj  pre vás. No ak máte niekoho u nás na Slovensku kto by knihu prebral a poslal vám mu ju, tak nie je problém.
-      -    PO odoslaní  knihy k vám, za balíček už neručíme, ak sa stratí, je nám to ľúto , ale už stým nič neurobíme.
-       -   Víťaz bude mať 48 hodín na odpísanie na email v ktorom bude informovaný o tom, že práve on/a vyhral/a

Teraz prejdime k tomu o čo presne súťažíme. 
Prvý výherca bude mať na výber . V emaile bude mať všetky názvy kníh v súťaži a vyberie si dve !
Druhému výhercovi, odošleme email z knihami ktoré zostanú. (čiže  na výber bude mať  len z ostávajúcich dvoch.)  
Tretiemu výhercovi sa ozveme na záver a pošleme mu jednu knihu ktorá zostane. Chápete ?
Tu sú knihy o ktoré budete súťažiťA nakoniec.  Súťaž BUDE Trvať od 18.10 (čo je dnes.) do 5.11. A mena víťazov sa dozviete 15.11
A prečo ?
Lebo dnes . 18.oktobrá Lela slávy narodeniny !  Všetko najlepšie  ty šialenec !
Prečo končíme 5.11 ? Lebo vtedy ma zas Lila narodeniny.
A výhercov sa dozviete 15stého lebo to má narodeniny blog ! (AK to nechápete napíšte :-) )
     
Tu už nájdete Rafflecopter.
a Rafflecopter giveaway Držíme vám palce ! Alebo si požičiame knižnú repliku ? Nech je šťastena vždy na vašej strane !
Mara, Lila, Lela.