Mesačná chvastačka (január, február 2013)Tááákže. Máme tu nový mesiac a ako ste si všimli, idem sa Vám pochvastať. Ako je u mňa zvykom mi nemáme mesačnú chvastačku ale dvojmesačnú. A čo za knihy som si zaobstarala za január a február ?
Tu si všetky krásne pokope. Je to celkom pekná kôpka nie ?

Charlieho malé tajomstvá - Stephen Chbosky
-Charlie bol v úžasnej cene (niečo okolo 5 eur) tak som neváhala a potom som sním ešte polhodiny behala bo kníhkupectve. Ale Charlie je stále neprečítaný.

Krvavý karneval  a Odhalení - Melissa de la Cruz
V minulej mesačnej chvastačke ste mohli vidieť prvý diel a pri ňom slová, že by ste nemali byť prekvapený ak by ste v niektorej budúcej chvastačke uzreli pokračovania. A keď mi prišiel e-mail, že internetové kníhkupectvo Knihy sova, má poštové zadara, tak som jednoducho neodolala . Druhý diel: Krvavý karneval už mám prečítaný a tretí diel čaká na prečítanie. 

Zrodení pre smrť- Gemma Malley
Táto kniha ma zaujala už len anotáciou a keď som prišla do nášho malého kníhkupectva tak som jej jednoducho neodolala (bolo to veeeeeľmi ťažké, lebo hneď vedľa bola vystavená kniha Kam zmizla Aljaška. Ale ja som si povedal, že si túto knihu kúpim až 13 marca(deň keď píšeme z dievčencami monitor) . Moje úbohé nervy budú potrebovať niečo na ukľudnenie.)

Tweetni mi !- Sarra Manningová
Ja som vám tuto knihu spomínala už v decembri, ako môj narodeninový darček od osoby ktorú mám veeeľmi rada. Čiže mňa (nie , nie som narcista :D) Túto knihu som si obľúbila a už od začiatku januára mám v notebooku uloženú recenziu, ale.....nejako sa to zaseklo.

Espressologie   - Kristina Springerová
Na tuto knihu som sa tešila už od jej vydania a zakaždým keď som videla na GR že ju nieto číta, ticho som mu závidela. No kniha ma trošku sklamala. Kniha je to dobrá a aj nápad je zaujímavý, ale čakala som niečo viac.

Váhanie  - Maggie Stiefvaterová 
Druhé pokračovanie série Vlci z Marcy Falls som si chcela kúpiť už dávno a keď som knihu našla na webovej stránke Martinusu za 4 eura.... no neber to !

Zelená jako smaragd- Kerstin Gierová
 Hehehhe <3 <3 <3 .. Najťažšia vec v ten deň bola opustiť túto krásnu a úžasnú knihu aby som mohla isť do kniha na Nádherné tvory. No večer som sa k nej dostala a knihu som odložila až o 4 ráno aby som sa trochu vyspala, aby som mohla hneď po prebudení pokračovať. Koncom mesiaca by mohla byť aj recenzia

Zamilovaní anjeli -Lauren Kate
O túto tenučkú knihu ste súťažili  v angličtine a ja už som ju mala prečítanú ale,  ja  chcem mať celu sériu v slovenčine. A keď som si znova prečítala túto knihu znova som sa rozplývala, lebo Mara posadnutá romantikou bola vo svojom živle.

Ghostgirl 1 - Vítejte na onom světe!- Tonya Hurleyova
Túto knihu som kúpila tiež vo výpredaji. Je síce v češtine (ako keby mi to prekážalo :D) ale za šesť eur som jednoducho nemohla odolať.

A čo takého som si zaobstarala do mojej čítačky ?
 Tak napríklad: Tieto zaujímavé a fakt dobré knihy.
A s týmto sa Vám tiež musím pochváliť: Konečne so zaplnila aj tretiu poličku ! Za dva roky (v lete to budú tri) mojej čitateľskej činnosti som si kúpila krásnych 100 kníh. A tu je pohľad na moju knižnicu !
Tak a čo nového ste si kúpili vy? -Mara