Trailer na pondelok


Ahooojte :D Tak po týždni som tu :D Monitor aj Bio olympiádu sme prežili takže už máme free (poďme si nahovárať že sme sa doteraz stáááále učili a nenechali sme si to na poslednú chvíľu :D :D )

Je piatok  teda lepšie povedané že chceme piatok ale bohužiaľ je len pondelok. A prečo si ho neoživiť trailerom ? Túto knihu jednoducho musíte poznať ! Kuka na nás z blogov a kníhkupectiev a vlastne odvšadial. Na vine sú hviezdy. Tak, tak. Už ste túto knihu čítali ? Mne dnes prišiel email o expedovaní takže som bola šťastná ako decko na Vianoce. Popravde ....zatiaľ som ešte ani knihu nečítala , ale podľa všetkých tých recenzií budem emocionálne vyžmýkaná. A potom bude polhodinu Lile nariekať do ucha, že Greena nenávidím aj keď to nebude pravda. A potom jej tu knihu pôjdem aj o tretej noci zaniesť aby som nebola na dne len ja .(Treba to zvýrazniť aby si to Lila všimla lebo ona o tom ešte nevie :D )
A tak si pozrime krátky trailer a prečitajte si anotáciu  : 


Odkedy Hazel v trinástich rokoch diagnostikovali rakovinu štítnej žľazy v štvrtom štádiu, pripravovala sa na vlastnú smrť. Potom sa stal medicínsky zázrak a metastázy v pľúcach sa jej zmenšili. Odvtedy nechodí do školy, nemá priateľov a nevie, ako vyzerá normálny život, lebo je hadičkami pripútaná ku kyslíkovej fľaši a užíva silné lieky, aby sa nádory nerozširovali ďalej. Na nenávidenom stretnutí podpornej skupiny pre pacientov s rakovinou však spozná Augusta Watersa, ktorý má štýl, rakovinu na ústupe a oči len pre ňu. S ním začne objavovať dosiaľ nepoznaný svet lásky na pomedzí života a smrti.                                                                                                                                        MARA