Rok 2014 zbalil kufre! Ako som ho strávila ja?

Dnes máme posledný deň roka 2014. Kto by povedal, že to tak rýchlo utieklo, však? Ale čo budeme
nariekať? Vráťme sa späť k tomu, čo som chcela: Konečne stíham zhrnutie môjho roka! Verte, alebo nie, minulý rok som sa spamätala v marci...čo by bolo síce origoš ale dosť pozadu :D Tak teraz na čas a pekne od začiatku....

Ja a knihy...
Môj rok som začala s knihou v ruke. A to doslova- behala som s knihou po dvore, aby neušiel ani jeden ohňostroj. A viete, ako sa hovorí: Ako na nový rok, tak po celý rok? Tak u mňa to bolo presne naopak, pretože som tento rok prekonala čitateľskú krízu. Poviem vám, nie je to žiadna sranda, keď hľadíte na svoju poličku a nemáte chuť si nič prečítať. Radšej som sa nudila akoby som sa mala čítať a táto situácia je celkom strašidelná pre každého knihomoľa. V septembri som myslela, že som sa z toho dostala, pretože 5 kníh za týždeň som nedala už riadne dlhú dobu a potom...potom znova prišlo ticho. Ale to neznamená, že som za tento rok nestihla prečítať pár dobrých kníh! A tu je taký môj menší rebríček:

Najobľúbenejšia kniha: Je pravdou, že túto knihu som neprečítala prvýkrát tento rok a mala som asi 5 krát rereading. A je to môj miláčik More klidu.

Kniha, ktorú som nechcela a teraz ju milujem: Zaručene Selekcia! Moje dôvody prečo nie -som už viac krát uviedla a nakoniec som ňou tak trošku posadnutá.


Naj Slovenská kniha: Je určite Ochrankyňa! Veľmi, ale veľmi, sa mi páčila a určite sa k nej rada vrátim!

Moja naj anglická kniha: Tu je to trošku ťažšie, pretože som sa tento rok dosť roznakupovala. Preto si asi vyberám dosť známu knihu Fangirl, ktorú som dostala k Vianociam.


Kniha, ktorá ma najviac prekvapila: pri tomto som musela vybrať dve knihy. Jedná sa o druhý a tretí diel série Dedička. Loki forever!

Sklamanie roka- som beznádejný romantik...to viete, ale aspoň prvé dve knihy zo série Tento muž si ma vôbec nezískali.
A tak by sa dalo pokračovať ešte riadne, riadne, riadne dlho.

Ja a iné veci...
Síce som knihám tento rok na chuť neprišla, prišla som na chuť seriálom. Ak ste čítali článok o mojom lete, tak viete, že nešlo o americké ale kórejské seriály. Tento rok som na nich začala tak fičať, že som chvíľkami rozmýšľala, že by som vám navrhla, že by som písala recenzie aj na ne...ale radšej som to nechala tak. Za tento rok som pozrela... že... ehm 13 drám čo je dohromady 290 epizód a to je aj 290 hodín dohromady aaaa to je veľa času :D  Ale nebojte, nesedela som len doma...občas som chodila aj von :D 

A čo plánujem na rok 2015?
V prvom rade, vymotať sa s tej blbej krízy. Byť viac aktívna- čo sa týka recenzií a videí. V máji sa zas chystám na týždeň do Londýna a Paríža...čo je asi sen každého teenegera. Zlepšiť sa v angličtine a hlavne sa budem snažiť neskolabovať na praxi v nemocnici, ktorá ma na ďalší školský rok čaká. Boh stoj pri mne :D


A čo nakoniec?
Aj v mene Lely a Lily vám prajem krásny začiatok roka 2015. Dúfame že si v ňom užijete kopu kníh, že sa všetko zlé na dobré obráti, že zažijete veľa pekných chvíľ a...že zostanete s nami aj v roku 2015!


A inak, čo váš rok? A čo plánujete?