O mne a blogu


Vitajte na blogu Knižné nebo!

Vysvetliť kto som, by bolo ťažké- je to niečo, na čo sa snažím prísť aj ja sama.  

Dávno pradávno som založila tento blog, nechala sa volať v blogosfére Mara (Nikdy neviem, ako som k tej prezývke prišla) a jednoducho písala. O knihách, o filmoch či seriáloch. Popritom som prešla základnou školou, stredou zdravotníckou školou, neúspešne (z vlastného rozhodnutia) prvým semestrom na škole v Brne ako študentka Informačných systémov a knihovníctva, veľmi krátko som pracovala ako sestra v Prahe, pomedzi to niekoľko krát brigádovala ako kníhkupec a momentálne som študentka Psychológie na vysokej škole v Banskej Bystrici. Pevne verím tomu, že som konečne našla svoju cestu a podarí sa mi na nej aj ostať. 
Som typický kozorožec, som jemne dramatická a v niektorých veciach extrémne vyberavá. Pri niektorých naopak vôbec. Som pekne povedané závislá na hre textových RPG, niekedy ma neodlepíte od Netflixu alebo od kórejských seriálov.  

Pokiaľ by ste ma chceli sledovať (a nie v chorom stalkerskom slova zmysle 😂) Môžete tak urobiť tu: 
→ Instagram: marathebooklover alebo majkabarcikova  
→ Twitter: @Mara_Barcikova 
→ Goodreads: Mara 
→ Mail: barcikovamarianna@gmailbodkacom

Knižné neboAko som už povedala, blog vznikol veľmi dávno- 15.11. 2011, čo už je celkom pekná doba a odvtedy si tento blog prešiel všeličím. Najprv sme tu boli tri, ale kvôli školským povinnostiam, som na blogu ostala sama a tak je tomu od roku 2016. Taktiež treba priznať, že od tej doby sa blogu moc dobre neviedlo. Niekedy kvôli povinnostiam, niekedy kvôli osobným problémom či inému, nikdy však neprišlo k tomu, aby som tento blog zrušila a nejakú dobu to ešte nemám v pláne. Za tie dlhé roky blog začal spolupracovať s viacerými kníhkupectvami, či napríklad som sa vďaka nemu mohla podieľať ako ambadorka českého knižného festivalu Humbook- A to dva roky za sebou.


Knižné nebo môžete sledovať aj na FB