O mne a blogu


Ahojte! Vitajte na knižnom blogu - Knižné nebo.

Kto vlastne som?
Vo svete knižných blogov ma  poznajú ako Maru (nikdy vám nepoviem, ako som k tejto prezývke prišla, nakoľko to ani sama neviem 😂 ) a mám jednu vážnu závislosť- knihy. Prekvapivé, však?
Som oficiálne dospelá bývala študentka zdravotníckej školy (čo bol zrejme tak trochu krok vedľa), momentálne pracujúca sestrička, ktorá je ...no občas dosť narcistická a tak, ale inak si myslím, že ma ľudia dokážu zniesť. Avšak moje znamenie o mne hovorí, že som vyzretou osobnosťou, ktorá si je vedomá svojej jedinečnosti a ceny, a pritom tieto kvality chce aj ukázať svetu- s tým sa hádať nebudem, lebo osobne si myslím, že je to pravda. Nikdy nebudem schopná si vybrať jednu obľúbenú knihu, či autora a taktiež som nikdy nečítala Harryho Pottera a nemám to ani v pláne. Okrem kníh mám záľubu v hudbe či pozeraní seriálov a filmov. Ak by ste však chceli odporučenie na nejaký dobrý seriál, museli by ste byť pripravení na riadnu dávku kórejčiny, hodinových epizód a podobne, nakoľko kórejské seriály sú pre mňa oveľa zmyselnejšie a dejovo zaujímavé. Veľa ľudí to nechápe, ale zas ani ja nechápem, že sa ešte niekto stále ťahá s Upírskymi denníkmi.  A keďže kórejské seriály sú plné dobrej hudby, veľa K-popu nájdete aj u mňa v mobile či mp3, samozrejme neopovrhnem ani zahraničnou tvorbou z druhej strany sveta.
Ak by ste ma chceli kontaktovať, tak ma hľadajte:
Alebo mi napíšte na mail: majka7991@gmailbodkacom

Pár slov o blogu...
Knižné nebo bolo založené 15.11. 2011 ako niečo, na zaplnenie voľného času a podelenia sa o názor na knihy (Aj keď vtedy sa nepredpokladalo, že to vôbec bude niekto čítať). Pôvodne sme s týmto blogom začínali tri, no naším príchodom na strednú školu bolo ťažšie všetko zvládať, a tak aktivita na tomto blogu pomaly upadala, až spadla na úplne dno. A tak nastal čas na zmenu...
V roku 2016 som na blogu ostala ja a iba ja. Rozhodnutie bolo moje, keďže Lila a Lela to majú s časom horšie, bolo to najlepšie riešenie. To však neznamená že ich podieľanie na chode blogu úplne zmizlo- stále sú tu, len ich nevidíte.
Knižné nebo za uplynulé roky získalo aj niekoľko spoluprác, za ktoré sme neskutočne vďačné. Blog bol oslovený aj ohľadom knižného festivalu Humbook a vyhrali sme blogerské ocenenie Booktuber roka


Ak by ste ma chceli kontaktovať ohľadom blogu, napíšte mi :
Knizne.nebo@gmailbodkacom