Antistresové vymaľovánky everywhere! 50 vymaľovánok – relax pre dospelých - Mandaly

Ahoj ahoj -ja dávam vedieť, že žijem. Nemám ani zdania, či naším profákom preplo a za posledné dva týždne som bola rada, že si vôbec pospím a preto aj tak dlho trvá vyhodnotenie súťaže.  Anyway, dnes tu mám pre vás tak trochu nezvyčajnú recenziu a až neskôr mi došlo, že toto bude trochu ťažšie a kratšie- nečakajte 1000 slovnú recenziu a užite si.


Autor: Jenean Morrisonová

Počet strán: 104

V poslednej dobe sa jednoducho pretrhlo vrece s omaľovánkámi pre dospelých alebo skôr antistresovými omaľovánkami. Sami ste to už museli postrehnúť- vkročíte do kníhkupectvá zamierite novinkám a cítite sa ako v detskej sekcií papiernictva, kde je desať  verzií omaľovániek Popolušky a iných Disney princezien. Nijako osobne som ich antistresovému účinku neverila, ale sama som si to chcela vyskúšať a keď sa mi dostalo ponuky, tak si hovorím, prečo nie? Aj keď som im moc neverila, vždy som ich v kníhkupectvách rada listovala a treba uznať, že tvary v tejto knihe sú priemernejšie. Určite som videla nezáživnejšie omaľovánky (a nehovoríme tu o tých Disney princeznách,) no na trhu sa pohybujú aj oveľa krajšie vzory, pri ktorých sa môžete o niečo viac vyhrať.  No ak vám naozaj ide o oddych,  tak si pokojne vystačíte aj s týmito. A bonus je, ak ste rovnako umelecky mimo ako ja, tak je jedno či máte tieto omáľovánky alebo nejaké oveľa drahšie, len preto, že ste ich videli nádherne vymaľované na Pintereste.


Tak či onak, odskúšala som si to vlastnej koži a môžem potvrdiť, že pri vymaľovaní som si oddýchla a odreagovala sa. Bolo to len o pastelkách a poradí farieb- nezamýšľala som nad školou alebo na to, že je okolo mňa bodrel, ako keby tam niečo vybuchlo. Čiže ak ste tiež taký ,,neveriaci“ ako ja, tak potvrdzujem, že antistresové omaľovánky sú naozaj antistresové.
Takže ak rozmýšľate nad darčekom pre kreatívneho člena rodiny alebo si sami chcete oddýchnuť inak ako za knihou . Mali by ste po tejto edícii siahnuť aj vy. Možno pre toho viac kreatívneho nebudú to pravé orechové, ale vyhrá sa s tým snáď každá veková skupina. Takže ja tieto omaľovánky odporúčam, no s vedomím, že na trhu sú aj viac prepracovanejšie kúsky!  

A za poskytnutie vymaľovánok ďakujem vydavateľstvu Ikar, Knihu môžete kúpiť TU :)

Oh ak všetko dobre dopadne, už zajtra budeme vedieť mená víťazov a vy bude hlasovať v kreatívnej časti:) Veľmi sa ospravedlňujem- teraz bolo toho naozaj veľa :/   

6 komentárov

 1. Já teď víc vymalovávám omalovánky než čtu :D Tyhle ještě nemám a vypadají moc hezky :) Asi napíšu Ježíškovi ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. hmmm...tak si možno nejakú kúpim,ked píšeš,že su dobré :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. potom daj vedieť či aj na teba mali taký efekt :D

   Odstrániť
 3. Tak o tomto hovorila moja mamina, keď povedala, že chce na Vianoce vymaľovánky pre dospelých :D

  OdpovedaťOdstrániť