Vedeli ste že...? Alebo: ako je to s blogom po 2 rokoch a kto sú víťazi :D


Povedala som si, že aby to nebolo také ako vždy, dáme všetky fakty o blogu do rubriky, ktorá tu vznikla a aj zanikla :D Alebo presnejšie na ňu nebol čas :D

Vedeli ste že: ...vďaka vám je naša návštevnosť 44 369? čo je, ak odpočítame návštevnosť za minulý rok, 31 229 zobrazení stránok za rok!
Vedeli ste že minulý rok sme mali 60 nasledovateľov, a dnes ich máme o 61 viac? Čiže už vás je 121!
Vedeli ste že: minulý rok vás na našej FB stránke 67 a k dnešnému dňu je vás tam 226 ? Takže 156 like za rok !
Vedeli ste že: Za minulý rok mala najviac zobrazení recenzia na knihu Vášeň od Lauren Kate a tento rok sa tohto miesta ujala recenzia na Mesto kostí od Cassandry Clare ?  ďalšie najzobrazovanejšie boli recenzie na Príbeh čarodejnice a Rudá jako rubín.
Vedeli ste že: v návštevnosti ide hneď po Slovensku USA a potom Česko ?
Vedeli ste že: tento rok sme publikovali len 78 príspevkov a aj tak ste nás prekvapili skvelou návštevnosťou?
Vedeli ste že: do súťaže na blogu ste sa zapojili 696 vstupmi?
Vedeli ste že: do ,,zdieľacej súťaže“ sa zapojilo 12 ľudí ?
Vedeli ste že do súťaže, v ktorej ste mali posielať svoje výtvory, sa zapojilo 7 ľudí a dohromady sa na ich fotkách nazbieralo 374 like?

A to je všetko k blogu a súťaži. Chceme vám poďakovať, že sa na našu stránku vraciate. Zistili sme, že sa vám najviac páčia naše videa, čo nás nesmierne teší. Posnažíme sa byť znovu viac aktívne aby ste mali na našom blogu zas čo čítať :D A viem že vy chcete netrpezlivo vedieť mená víťazov (a zrejme niektorý z vás to vyššie aj úplne preskočili :D) Takže tu to je :

Súťaž na blogu a teda knihu Môj nevlastný brat (aj s podpisom autorky),Zrodení pre smrť + nejaké záložky vyhráva: Naty Chudá! Email som už odoslala, na odpoveď máš 72 hodín.

Druhú časť súťaže vyhrala Miriama Dž. Správu som už aj odoslala a už mám aj odpoveď :D Miriam vyhrala Spoveď jedného dievčaťa a Alchymie večnosti

No a treťou víťazkou je Lucie Macková...Za  jej kresbu Clary. Lucka vyhrala Angeloposlis Espressologie+
podpísanú kartu a záložky. Správu som už taktiež odoslala.


Takže ešte raz gratulujem slečnám k výhre, Vy ostatnÍ nezúfajte. Súťaži bude ešte veľa.  Chceme vám všetkým ešte raz veľmi pekne poďakovať! Za to vám každému posielam imaginárnu bomboniéru! Dúfam, že vám bude chutiť! :D