Humbook, život a RPG


 Čauky mňaky, mačiatka!
Leto ubehlo strašne rýchlo, nemyslíte? Teda pre mňa určite. Už dlhšie som sa chystala na menší upadate, ohľadom môjho života a tak, preto som si povedala, prečo nie teraz ?


V prvom rade, už čoskoro budem mať, znovu, status študenta. Po hromade slz, nariekania, odmietania účasti na prijmačkách a tone zjedenej čokolády, som sa ochlp (a to myslím naozaj ochlp) dostala na štúdium psychológie v Banskej Bystrici. Som z toho neuveriteľne nadšená, lebo už pár rokov dozadu som o tom naozaj uvažovala, ale nakoniec som to nechala tak. Teraz keď mi príde otázka duševného zdravia, osobnosti, atď, príde oveľa bližšia a dôležitejšia, je to pre mňa ako znamenie, že som sa rozhodla správne. A že to je osud. Takže YAY for me!

Och áno, už dnes za odmenu odchádzam do Londýna. Mám pocit, že ta tento mesiac tam bola minimálne polovica knižných blogerov, takže jop, za odmenu tam idem aj ja. Nie som si istá či budem niečo pridávať na insta, ale možno niečo, nakoniec. Ale naozaj sa teším, lebo je to po 3 rokoch od mojej prvej náštevy. Takže, znova YAY for me!

Znova som plne a oficiálne závislá na RPG. Áno, zas. A áno, zas Selekcia. Jednoducho, ach nepretáčajte nado mnou očami, dobre? Jednoducho ma to baví. A keby ste sa chceli pridať, na stránke The Selection- New Generation vás veľmi radi privítame. Tento ročník vyzerá mrte super, takže sa k nám pokojne pridajte, alebo si prelistujte naše stránky, že čo a ako.

Ako som už minule spomínala, Humbook nám klope na dvere a tým myslím naozaj moc nám klope 
na dvere. Preto by som vám rada dala nejaké to info, nech viete kde čo a ako s kým prečo a tak. Obzvlášť veľká novinka je, nová zahraničná autorka! Estelle Maskame je autorka, ktorá začínala ako mnoho z nás na Wattpade a jej séria DIMILY je jedna z najpredávanejších v UK. Jasné, rozumiem, nie je to Leigh Bardugo, ALE niektorých z nás to možno potešilo. (Presne! Napríklad mňa)
Ďalšia, skvelá vec je, že už je aj známe info a hlavne, že sa dneškom spúšťa predaj vstupeniek! Byť vami moc neváham, lebo síce je pravda, že kongresové centrum nás môže privítať až 3000, ale je rozdiel medzi VIP a medzi obyčajnými vstupenkami.

Hlavný rozdiel je, že ak budete držiteľom VIP tak máte vstup na autogramiádu autoriek. Je to najväčší rozdiel od minulého roka. V podstate, je trochu šok, že je to ,,tohtoročná novinka“ lebo toto je v zahraničí vcelku úplne obyčajná vec. Ak chcete niečo viac, musíte si jednoducho priplatiť. Holt, stane sa. Avšak nezúfajte, nie úplne. V stánku s knihami budú aj podpísané knihy zahraničných autoriek, ale dala by som si na to pozor- bude samozrejme obmedzené množstvo.  Zároveň ako VIP dostanete aj tašku so zápisníkom, RC výtlačkom a pár ďalšími darčekmi.

Lístky si môžete kúpiť cez portál TicketStream. Tiež rozhoduje aj to, kedy budete kupovať . Ak kúpite lístok do konca augusta, tak vás normálny lístok vyjde 399 kč a VIP 599. Ak budete kupovať už po auguste, tak sa normálny lístok vyjde na 499 kč a VIP až na 749. Rada vám ukážem aj na aký program sa môžete tešiť.Ak potrebujete nejaké bližšie info, tak pozrite sem, na oficiálne stránky Humbooku. Ak by ste mali nejaké otázky na mňa, ozvem sa vám až po Londýne. Zatiaľ sa tu držte, užívajte si leta (pridajte sa ku mne na RPG napríklad :D) a hlavne ho prežite!
Ahojky mačiatka! <3