Knižné nebo ide na Humbook #2


 Ahojte, začali ste znova pochybovať o tom, či žijem? S tým si nelámte hlavu, lebo občas o tom uvažujem aj ja sama (Bad depressive joke). Ale áno, žijem, vlastne prekvapivo dobre a budem vás o tom informovať aj trochu neskôr (A myslím to naozaj, nie len tak randomne), ale najprv som vás chcela informovať, že čo a ako ohľadom Humbooku, lebo pripomínam: Knižné nebo ide na Humbook!


Akosi si ani neuvedomujem, ako veľmi blízko celý Humbook je. Ale čo si po stretnutí ambasádorov uvedomuje je, že Humbook už naberá finálne črty a myslím si, že to všetko dopadne naozaj skvelo a všetci sa vynikajúco zabavíme. A tým  nemyslím len workshopy, na ktorých sa budete môcť zúčastniť. Bude tam hromada skvelých príležitostí zapojiť sa do mnohých súťaží, oddýchnuť si, alebo sa zabaviť. Oproti minulému ročníku tu podľa mňa bude naozaj veľmi veľký pokrok.
Vďaka sponzorom bude zážitok o to lepší. A ja viem, nekrúťte očami, lebo vám tak ostanú...(Dobre, neostanú a úprimne nenávidím, keď to ľudia hovoria) Ale je to jednoducho fakt, že tak veľké akcie potrebujú niekoho, kto ich môže podporiť a niekoho, kto v tom vidí niečo naozaj veľmi dobré; niečo, do čoho sa oplatí investovať.

Ak ma sledujete na Instagrame, a ja verím, že áno, tak ste mohli postrehnúť, že sme na našom stretnutí ambasádorov dostali balíček s niekoľkými vecami; a predovšetkým práve od sponzorov. Aj som rozmýšľala, že vám pôjdem odfotiť nejaké fakt super fotky, ale  rozhodla som sa vám ich predstaviť ešte raz postupne pomocou instagramu (A aj preto, že už som polovicu lízaniek zjedla. Don´t judge me, okay?)

Takto nejako vyzeral náš balíček aj s knihou od Albatrosu. A ak si to prejdeme pekne postupne, tak tam môžete vidieť zápisník a ceruzky od Volva (Autá vraj rozdávať nebudú- pýtala som sa.); už vyššie spomenuté lízanky od chupa-chups, hru Přines si svou knihu od Mindok; Cereálie od Mixit (Vy ste o nich už počuli? Ak áno, prečo ste mi nikto nič nepovedali?). Veľmi fajn je hromada čaju od Loyd (Síce som sa na kávu už naučila, ale čaj je vždy čaj, takže mať poriadne zásoby doma je skvelé).
Ďalšou, pravdepodobne tou najväčšou možnou novinkou bolo oznámenie tretej zahraničnej autorky. Bola to obrovská sranda počúvať baby na zraze, aké sú nadšené, ale ešte väčšia zábava bola sledovať, aký rozruch to vyvolalo aj medzi inými ľuďmi. Neviem, či mi Leight Bardugo sadne, lebo ja som od nej nič ešte nečítala. Avšak dala som si za cieľ prečítať minimálne Vraniu šestku za tento mesiac, takže uvidíme.

Taktiež na humbook miery autorka trilogie Tisíc kousku tebe! Claudia Gray nie je síce tak veľké meno ako Bardugo, ale musím povedať, že osobne sa na ňu veľmi moc teším! Jej prvé knihy ktoré vyšli v preklade som čítala kedysi dávno pradávno a práve Tisíc kousku tebe mi tiež sadla ako riť na šerbel, takže sa na ňu veľmi moc teším a chystám si sokúpiť pár jej ďalších kníh. A to mi pripomína, že doma sa mi váľa jeden výtlačok na viac....ale o tom inokedy :D

To mi pripomína jednu milú vec. Minule ste mohli súťažiť o knihu Sníh nebo popel, nakoľko Saara Raach tiež bude na Humbooku. A keďže som ešte nevyhlásila víťaza, dovoľte mi tak urobiť. Víťazom je:

Klaudia M

Výherkyňa bola už kontaktovaná cez email, ak by sa náhodou neozvala do 4 dní, budem vyberať iného výhercu.

Ešte stále však nekončím! Z CooBoo mi prišiel výtlačok Vranej šestky a Kráľovstva podvodníkov v českom jazyku a ja mám doma jeden výtlačok v slovenčine tým pádom nazvyš. A vy viete, kam smerujem! Máme tu teda súťaž o Vraniu šestku! Súťaž je opäť len pre Slovensko alebo aj ľudí zo zahraničia, ktorí mi vedia poskytnúť doručovaciu adresu tu na Slovensku. Súťaž trvá od dnešného dňa najbližšie dva týždne! Tak prajem vám šťastie!